top of page

יפעת גלינסקי | ניה

ניה עבורי היא דרך האמצע הרוחנית של הבודהיזם, היא הביטוי הרגשי של המילים והכתיבה, היא היצירתיות האינסופית של המחשבה והדמיון, היא כיבוד הגוף והוקרתו. בזכות העמקה בתבונת הניה- עולם התוכן שלי מתגוון ומשתבח ומפלרטט עם עולמות תוכן שונים, מפגיש אותי עם קהילה אוצרת ויוצרת ומזמן לי מפגשים חד פעמיים באיכותם. מכאן - שהניה היא הרבה יותר גדולה ורחבה משעת התנועה בסטודיו וגבולותיה אינסופיים. 

WhatsApp Image 2022-08-28 at 15_edited.jpg

ענת שרון | ניה

ניה עבורי היא החיבור בין תנועה מוסיקה ונפש. ניה מאפשרת לי להיות נוכחת ברגע להתמלא בשמחה  ולהטען ממנה.

IMG-20230808-WA0064_edited.jpg

יעל ארגוב | ניה

ניה בשבילי היא ההנאה הטבעית בתנועה. הזמנה להתחבר לגוף, למוזיקה, לשחרר את התודעה ולהעניק חופש לרגש. הריקוד בקבוצה מעצים את האנרגיה והשמחה, תחושה שממשיכה ללוות אותנו גם מחוץ לסטודיו, בכל מקום.  אני צלמת, אמנית ואשת חינוך. רוקדת מאז הילדות. הניה אפשרה לי למצוא שוב את הריקוד כמקום מרפא ומלא שמחה פנימית.

יעל ארגוב.jpeg

עדי ענתבי | ניה

ניה עבורי היא המקום בו אני מתחברת לעצמי. מתקרקעת לאדמה ופורשת כנפיים באותה נשימה. המקום בו המוזיקה גורמת לגוף שלי להתבטא ולנשום.המקום בו אני בוחרת לחבר בין נשים. אנשים. לשמח את הגוף והלב.

20220822_101927_edited.jpg

סאשה מודיאנו | ניה

Nia Dance is the language of the soul. Through it I live, I vibrate, I feel free. I use my inspiration from oriental, tribal, and all the contemporary dances to empowe

 women by connecting the body, the mind and the emotion. Using the wonderful way of Nia, they can rediscover their inner joy, life forces and reveal their sensuality.

P1213376.jpg

מרב שקד | פילאטיס בתנועה

״פילאטיס עבורי היא שפה ואורח חיים המביאה לתחושת איזון נפלאה ברמה הפיזית מנטלית. דיוק והתמדה הם המפתח לשינוי״

מרב לאתר.jpg

סתיו סטרוז׳ | תנועה יצירתית

עבודה בתנועה מאפשרת לנו להכיר את עצמנו טוב יותר, זו הזדמנות אינטימית להקשיב, ללמוד, ללמד, לפרוח ולהשתנות. יחד ניצור מרחב של הזדמנויות חדשות, נאתגר ונפתח הרגלים, נעבוד במרחב דינמי ומשחקי, נתמקד בעבודה עצמאית, קבוצתית, אימפרוביזציה ולימוד קטעי תנועה מובנים.אני מאמינה כי המחול הוא כלי לחיים, מאפשר לנו גמישות פיזית ונפשית, חווית הכאן ועכשיו והדהוד של היופי בבני האדם.

IMG_2193_edited_edited_edited.jpg

נטלי | פאנקי פיוז׳ן

שיעור בו נשלב תיפוף על הגוף וכמה סגנונות ריקוד - אפריקאי, לטיני, ריקודי בטן ועוד...בכל מפגש, נתחיל בחימום עם מוסיקה קצבית, נתמקד בתנועות מסוימות ונרכיב מהן קומבינציה קצרה.נחזק את הקואורדינציה והמוסיקליות.

WhatsApp Image 2022-09-15 at 14.38.48.jpeg

צ׳י קונג  | דרור שוסטק

בשיעור נתרגל את צ'י קונג חמשת האלמנטים נחזק את הצ'י שלנו (אנרגית החיים לפי הרפואה סינית) נשים דגשים על חיזוק הצ'י של האיברים הפנימיים והחיצוניים, נחזק את המערכת החיסונית נעלה את רמת האנרגיה הכללית. - הפיזית המנטלית והנפשית ונעלה את המורל! נדבר על הפילוסופיה בעיני הרפואה הסינית ונקנח במדיטצית דמיון מודרך להזרמת הצ'י.

דרור שוסטק.jpg

Natasha Svets | Kundalini Yoga

a certified Kundalini Yoga and meditation teacher (Kundalini research institute, USA).  taught for more than 8 years around the globe including leading yoga festivals worldwide. ​ Natasha has developed her own contemporary teaching style combining the ancient sacred technology and science of Kundalini yoga with electronic music and dance

natasha shvets_edited.jpg

סהרה פיקסי | טרייבל פיוז׳ן

פרפורמרית ומורה בין לאומית בסגנון הטרייבל פיוז׳ן מעל 20 שנה אשר חוקרת ריקודים ותרבויות אתניים כל חייה.
נבחרה כ״רקדנית הבטן המקצועית הבין לאומית של שנת 2020״ 
משלבת את עולם היוגה, פילאטיס וסגנונות אתניים - פלמנקו, אפריקאי ועוד.
השאיפה שלה היא להחזיר את הקדושה והאצילות לריקודי הבטן.

סהרה פיקסי.jpeg

רון הוברמן | פלדנקרייז

 ''להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי, 
את הקשה לקל והקל - לנוֹח ונעים'' משה פלדנקרייז.
שיעורי התנועה בשיטת זו נעשים בקצב איטי, עדין ומעמיק ותומכים בשכלול היכולת האישית לנוע באופן שחוקר את ראשוניוּת התנועה והקלוּת שיכולה להתקיים דרכה, תוך שיפור הנשימה והיציבה והרגעת מערכת העצבים.

ron hubermann.jpeg

סער קלמפרר | קונג פו

קונגפו שאולין דרומי- תרגול בזוגות

או יחידים של קאטות, נשימה פנימית, חיקוי חיות ואלמנטים.
מתאים לכל מי שרוצה לחזק

ולשפר את עצמו\ה 


סער קלמפרר, מנחה מעל 20

שנות ניסיון בתחום.

שאולין דרומי.jpeg
Nia+ Logo
bottom of page